vyhledávání:

filisport

Jak objednávat

Pokud se Vám v našem obchodě zalíbí nějaké zboží, máte několik možností, jak si ho objednat. Nejprve bychom Vás ale chtěli upozornit, že nabízené oblečení německé značky SALLER je o malinko větší než běžná standartní velikost (na svojí postavu o výšce 182 cm, běžně nakupuji velikost L, ovšem u značky SALLER mi postačí velikost M).

U ostatních značek je velikost standartní.

Teď už tedy k samotným objednávkám:

Internetová objednávka

Objednávka přes internet je nejrychlejším způsobem, aby se Vaše přání dostalo k našim pracovníkům z expedičního oddělení. Chcete-li takto zboží objednat, postup může být následující:

Telefonická objednávka

Potřebujete-li s výběrem zboží pomoci či prostě jen pokud nechcete ztrácet čas hledáním na internetu, zavolejte nám na mobilní číslo +420 776 285 558 a objednávku učiňte telefonicky!

SMS objednávka

Samozřejmě nám Vaši objednávku můžete zaslat i SMS zprávou a to na číslo +420 776 285 558. V textu zprávy nezapomeňte uvést název zboží, objednávací kód zboží, jeho velikost, kód barvy a počet kusů, dále pak způsob platby a dopravy a Vaše jméno a dodací adresu. SMSku Vám samozřejmě po přijetí potvrdíme!

Doprava a platba

Na výběr jsme pro Vás připravili několik způsobů, jak se naše zboží může dostat do Vašich rukou. Věříme, že si z následujícího výčtu vyberete!

Poštou - zaslání obchodním balíkem

Zboží je zasláno na dobírku (případně chcete-li platit bankovním převodem pak samozřejmě bez dobírky) poštou na Vaši adresu. Zboží zasíláme standartně obchodními balíky, tzn. nadstandartním způsobem dopravy, kde pošta garantuje doručení do 24 hodin od chvíle podání zásilky. Zboží je tak u Vás nejčastěji do 24 - 48 hodin od objednání (samozřejmě v případě pracovních dnů).

Jaká je cena poštovného? V případě objednávek do 1000,- Kč je poštovné 95,- Kč, balné zdarma. V případě objednávek do 2000,- Kč je poštovné 55,- Kč, balné zdarma. V případě objednávek nad 2000,- Kč je zdarma poštovné i balné! Rozhodnete-li se platit bankovním převodem, pak Vás bude stát poštovné 55,- Kč při objednávkách do 1000,- Kč, při objednávkách vyšších je poštovné i balné zdarma!

Osobní vyzvednutí: U Sokolovny 1693, Humpolec

Objednané zboží si můžete vyzvednout na naší adrese U Sokolovny 1693, Humpolec

Jakmile zboží v našem skladu připravíme, dostanete od nás SMSku nebo email, poté si ho můžete kdykoliv vyzvednout! Zboží je zde připraveno většinou do 2 až 24 hodin po přijetí Vaší objednávky (v případě pracovních dnů). V centrálním skladu si můžete zboží vyzvedávat v pracovní dny mezi 10 a 17 hodinou (případně v jiné časy po telefonické domluvě). Pokud byste potřebovali sklad telefonicky kontaktovat, číslo je +420 776 285 558.

Obchodní podmínky

I. Základní ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží mezi společností FILISPORT (dále jen „prodávající“) a jejími obchodními partnery (dále jen „kupující“).

Prodávající:

Libor Filipský, U Sokolovny 1693, Humpolec 396 01, IČO: 65978421

Kupující:

Koncový zákazník – při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

II. Objednávání

Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání.

Objednávat je možno následujícími způsoby:

Přijaté objednávky jsou závazné.

III. Platební podmínky

IV. Termín dodání

Pokud je zboží na skladu, expedujeme zboží nejpozději do 2 dnů od přijetí objednávky. Expedici vám oznámíme e-mailem, telefonicky popřípadě SMS zprávou.

V. Dodací podmínky

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu: info@filisport.cz, filisport@email.cz

VI. Informace o produktech

Informace o produktech na internetové prezentaci prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží.

VII. Bezpečnost a ochrana informací

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

VIII. Odstoupení od smlouvy

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou. Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:

IX. Záruční podmínky

Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího.

X. Závěrečná ustanovení

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 16. 4. 2007 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Reklamační řád

mapa stránek | o webu | tisk strany
© Copyright 2009 - 2021 Libor Filipský - www.filisport.cz | vyrobilo studio erigo*
reklama:
Ubytování v Chorvatsku, Rohové sedací soupravy, Poradce se svědomím, Nové logo, Tenisový trenér, Abstraktní obrazy, Instalatéři Brno, Kuchyně Sykora Brno